5 svarbūs punktai jei ieškai gydytojo odontologo

Kiekvienas turime savo mėgstamiausią, mylimiausią ir švelniausią odontologą. Bet kartais nutinka taip, kad reikia ieškoti naujo. O surasti naują ir fainą trukdo ne tik jų gausa, bet ir laiko trūkumas. Bet kažkaip vistiek reikia. Taigi čia penki punktai, kurie galbūt bent kažkiek padės apsispręsti į kurią pusę judėti. O apsisprendus ir suradus tą puikų specialistą jį ir prisijaukinti. Šypsodamasis to ir linkiu.

1. Ieškok gydytojo odontologo su puikia reputacija

Žinoma, pirmiausia dėmesį reikia atkreipti į gydytojo odontologo reputaciją. Juk yra puikios galimybės ir įrankiai patikrinti, ką žmonės kalba ir kaip atsiliepia apie atskirus gydytojus odontologus ar privačias odontologijos klinikas. Paieškokite jus dominančio gydytojo bet kurioje paieškos sistemoje (šiaip tai, aišku, kad google). Ten tikrai surasite visą įmanomą informaciją. Jei jau nieko neradote – tikrai nereiškia, kad tai – blogiausias variantas. Gydytojas gali būti ką tik baigęs studijas arba dėl kažkokių priežasčių tiesiog norintis pasislėpti šiame elektroniniame amžiuje. Pastarasis variantas, reikia pripažinti, toks šiek tiek keistas. Kaip čia pasakius – vertas įvertinimo. Tačiau apie didžiąją dalį gydytojų ar klinikų yra tikrai daug puikios informacijos. O jei jau informacija ne puiki – tai geriau ten ir nesilankyti.

2. Patikrinkite informaciją Odontologų rūmų tinklapyje (kol dar yra galimybė)

Odontologų rūmų internetinėje svetainėje (www.odontologurumai.lt) galite surasti jus dominantį gydytoją, jo licencijos numerį, nuo kada licencija įgyta, kokia konkreti jo specialybė. Taip pat galite surasti ir odontologijos klinikos veiklos licencijos numerius, patikrinti ar licencija galiojanti ir nuo kada galiojanti. Daugiau praktikos turintys gydytojai – nenuginčijami favoritai, bet jaunas ir ką tik visas žinias įtvirtinęs gydytojas taip pat yra patikimas pasirinkimas. Naujausios žinios ir žingeidumas labai retai kada nuvilia. Specialybė – taip pat svarbus kriterijus – ypač jei kreipiatės dėl kažkokios labai konkrečios problemos. Jei reikia pašalinti protinius dantis – geriau keliauti tiesiai pas burnos chirurgą.

3. Užduok klausimus savo išsirinktam odontologui ar klinikai

Būtinai reikia užduoti kaip įmanoma daugiau klausimų savo odontologui ar išsirinktai klinikai. Tai juk visiškai paprasta – tereikia sumaigyti kelis skaičiukus telefone ir dažniausiai atsilieps žmogus, tikrai norintis Jums padėti ir besistengiantis kuo aiškiau viską papasakoti. Nepamirškite užduoti klausimų apie paslaugas, kiek laiko veikia klinika, kiek gydytojų dirba ir kaip dažnai keičiasi gydytojai klinikoje. Iš keletos klausimų galima greitai išsiaiškinti klinikos ir gydytojų požiūrį į pacientą. Sakyčiau, labiausiai išsiskiria dvi kryptys – konservatyvusis ir ne toks konservatyvus gydymas. Vieni gydytojai stengiasi kuo daugiau išsaugoti, kuo mažiau traumuojant – kiti stengiasi per kuo trumpesnį laiką pasiektį patį geriausią rezultatą. Nė viena kryptis nėra bloga – tiesiog tai priklauso nuo to, ko ir kaip jūs norite ir ko ieškote. O jei jau nepatiks vien pokalbis telefonu – tikrai verta pagalvoti apie kito gydytojo ar klinikos pasirinkimą.

4. Paklausk savo draugų ir šeimos narių

Paklausk savo šeimos, draugų ar kaimynų, pas kurį odontologą jie lankosi. Nėra geresnio būdo surasti patikimą odontologą, nei sužinant kuo pasitiki tavo šeima ar draugai. Jie tikrai nerekomenduos nepatikimo ir jiems nepatikusio specialisto.

5. Įsitikink, kad gydytojas odontologas atitinka tavo lūkesčius

Kiekvienas iš mūsų turime tam tikrų lūkesčių ir norų ieškodami mums tinkamo odontologo. Vieni nori didelių klinikų su dideliais pacientų srautais. Jiems svarbiausia laikas ir atliekamų paslaugų trukmė. Nori ateiti ir išeiti per daug negalvodami. Jokių cackų pacackų. Kiti ieško šeimyninių klinikų, kur su jais elgsis kaip su šeimos nariais. Jie nori, kad gydytojas papasakotų visas smulkmenas apie atliekamas procedūras ir niekur neskubėtų. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų, Taigi rinkitės tai, kas jums arčiausiai širdies.

Tikrai nelengva išsirinkti patikimą gydytoją odontologą sau ir savo šeimai. Niekur neskubant išsityrinėkite įvairias galimybes ir pasirinkite teisingai. Ir nepamirškite – niekas nelaiko Jūsų pririštų prie nepatinkančio gydytojo. Kuo greičiau surasite tai, kas Jums patinka, tuo greičiau su džiaugsmu lankysitės pas savo išsirinktą odontologą. Ir, aišku, tuo smagiau bus džiaugtis sveika šypsena.

Share if u care.