Taip!

Mes galime Jums padėti

Atrodai gerai -

jautiesi gerai.

Kreipkitės su

Lietuvos draudimo, Compensa, BTA,

Gjensidige, ERGO ar Seesam

medicininiu draudimu.

Įdomu

Kaip išsirinkti odontologijos kliniką ir gydytoją odontologą

Kaip išsirinkti odontologijos kliniką ir gydytoją odontologą? Arba trumpai, kaip nepasiklysti  odontologijos džiunglėse
Įspėju – ilgas tekstas. Bet pabandysiu apimti kiek įmanoma daugiau.
Tad kaip išsirinkti iš gausybės odontologijos klinikų tą vieną, kuri bus toji labai gera ar bent jau normali? O jei kiekvienoje klinikoje dar po keletą gydytojų? Kuris iš jų čia jau tikrai geras? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kas neturi jokios įtakos sveikatai? Nebent estetiniam skoniui... Na, logiškiausia būtų pradėti nuo to, kokių apskritai odontologų būna. Ir renkantis kliniką, atkeipti dėmesį, kad joje dirbtų bent pagrindinių specializacijų odontologai. Nes kitaip prireikus kažko rimčiau nei higienos ar karieso gydymo, teks lakstyti nuo nykštuko prie namuko... Taigi trumpa kelionė į odo-endo-orto-perio... ir visos odontologijos „džiungles“. Pagal specialybes.

Plačiau

5 svarbūs punktai jei ieškai gydytojo odontologo

Kiekvienas turime savo mėgstamiausią, mylimiausią ir švelniausią odontologą. Bet kartais nutinka taip, kad reikia ieškoti naujo. O surasti naują ir „fainą“ trukdo ne tik specialistų gausa, bet ir laiko trūkumas. Bet kažkaip vis tiek reikia. Taigi čia penki punktai, kurie galbūt bent kažkiek padės apsispręsti, į kurią pusę judėti. O apsisprendus ir suradus tą puikų specialistą, jį prisijaukinti. Šypsodamasis to ir linkiu.

Plačiau

Kelios paslaptys apie ortodontus ir breketus

Vienas iš įdomesnių žmogaus reiškinių man asmeniškai yra jo „profesinė liga“. Žiū, jei grafinis dizainas tavo duona – pamatęs comic sans greičiausiai lengvai sudrebi. Jei stogus dengi – taip ir matai kiek, kam ir kur stogas pačiuožęs. Gyvenime ar širdyje filologas – atvirai arba pasislėpęs vis tiek esi šiek tiek grammar nazi. Apie psichologus pasiliksiu savo įgimtą teisę patylėti, na, o aš visur tik dantis matau.

Plačiau

Gydytojai odontologai atsako

Kada galima valgyti po estetinio dantų plombavimo?

Kada galima valgyti po estetinio dantų plombavimo – 1 dieną po plombavimo nerekomenduojama dažančio maisto ir gėrimų, nes plombinėje medžiagoje dar vyksta cheminės reakcijos (polimerizacija).

Kiek trunka implantacija?

Kiek trunka implantacija – chirurginė operacija, implanto įsriegimas trunka apie 1 valandą.


 

Kaip prižiūrėti dantų protezus?

Kaip prižiūrėti protezus – bet kokius protezus (išimamus ar neišimamus) reikia prižiūrėti taip, kaip prižiūrite savo nuosavus dantis. Išimami protezai valomi kietu/vidutinio kietumo šepetėliu – nuosavi dantys valomi tik minkštu dantų šepetėliu.

Specialistai

Aušra Grigaitienė

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė

Išmintinga, tvirta, švelni ir supratinga.

Anzhelika Dzherikh

Gydytoja ortodontė

Visada pasiruošisi ieškoti geriausio sprendimo Jūsų problemoms

Simona Mažutienė

Odontologė periodontologė

Nuoširdus rūpestis ir dėmesys detalėms.

Olena Marchenko

Gydytojo odontologo padėjėja

Gydytojo odontologo dešinioji ranka – pagalba kiekviename žingsnyje.