Partneriai

GYVYBĖS DRAUDIMAS

Savanoriškas sveikatos draudimas  – tai darbuotojų draudimas įmonės lėšomis, suteikiantis galimybę apdraustiesiems profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktoje sveikatos priežiūros įstaigoje, pirkti vaistus, lankytis pas odontologą, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis, kurias apmoka draudimo bendrovė.

Jei Jūsų darbovietė Jus apdraudė draudimo bendrovėje, kuri yra tarp mūsų partnerių – Jūs turite galimybę kreiptis į odontologijos kliniką “Ovidenta” ir gauti Jūsų sutartyje nurodytas odontologines paslaugas.

PASLAUGOS IŠSIMOKĖTINAI

Vartojamasis kreditas – tai kreditas skirtas paslaugoms įsigyti. Finansuojama suma gali būti nuo 50€. Išsimokėjimo terminas: nuo 3 mėnesių. Metinė palūkanų norma – nuo 8 procentų.

Norint paslaugas įsigyti išsimokėtinai:

   1. Kreipkitės dėl medicininės paslaugos;
   2. Sužinokite kainą ir gaukite informaciją apie galimybę sumokėti už paslaugą išsimokėtinai, jei yra tokia būtinybė;
   3. Kliento mokumas įvertinamas vietoje (odontologijos klinikoje “Ovidenta”) ir čia pat sudaromas sandoris.

TERITORINĖ LIGONIŲ KASA

Pagal dabartinę tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

   • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
   • vaikai iki 18 metų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 2 straipsnyje;
   • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys.

IMPLANTAI

Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas. Jis gaminamas iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio) ir primena nedidelį varžtelį. Atstatinėjant prarastą dantį, “varžtelis” chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, o prie jo tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė.