Paslaugos

Ištyrimas ir konsultacija

Ištyrimas ir konsultacija – prieš pradedant bet kokį gydymą būtina įvertinti esamą dantų būklę. Tik tokiu būdu galima sudaryti tinkamiausią žmogui gydymo planą. Atsižvelgiant į gautą informaciją ir individualią situaciją siūlomi optimaliausi sprendimai pagal galimybes ir pageidavimus.

Protezavimas

Protezavimas – sąkandžio ir kramtymo funkcijų atstatymas fiksuotais arba išimamais dantų protezais. Protezavimas visais atvejais atliekamas ir po implantacijos procedūrų.

Implantacija

Implantacija – prarasto ar pašalinto vieno, kelių ar net visų dantų atstatymas. Implantas – titano lydinio varžtelis, sriegiamas į kaulą ir atstojantis natūralią danties šaknį. Priešingai nei protezuojant dantų tiltais – implantacija visai atvejais išsaugo gretimus dantis nuo pažeidimų.

Terapinė odontologija

Terapinė odontologija – profilaktinių ir gydomųjų priemonių taikymas karieso pažeistų dantų funkcijų bei estatinio vaizdo atstatymui plombinėmis medžiagomis taip siekiant užkirsti kelią karieso plitimui ir galimam danties netekimui. 

Periodontologija

Periodontologija – aplink dantį esančių atraminių audinių gydymas ir profilaktika. Pagrindinė dantenų ligų priežastis – apnašų kaupimasis aplink dantis. Pirmasis periodonto ligų etapas gydomas profesionalia burnos higiena. Pažengęs periodontitas gydomas chirurginiu būdu.

Endodontinis gydymas

Endodontinis gydymas – specialiais instrumentais ir įranga gydomi dantų šaknų kanalai. Sunaikinus mikroorganizmus danties šaknies kanalų sistemoje apsaugomas dantis ir aplinkiniai audiniai nuo infekcijos. Pirmasis žingsnis tvirto, estetiško ir pilnavečio danties link.

Ortodontija

Ortodontija – individualiai jums pritaikytais ortodontiniais aparatais atliekamas dantų tiesinimas, sąkandžio koregavimas ir veido augimo formavimas. Ortodontinis gydymas atliekamas ne tik dėl estetikos. Sveiki ir lygūs dantys – lengviau prižiūrimi ir rečiau genda.

Profilaktika

Profilaktika – nieko nekainuojantis ir pats svarbiausias patarimas – reguliariai, mažiausiai vieną kartą per metus, lankytis pas gydytoją odontologą. Atliekant nuolatinius dantų būklės patikrinimus bei profesionalią burnos higieną galima išvengti ne tik skausmingų, bet ir brangių procedūrų.